Forum Minsite

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-03-28 10:13:06

sinder

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-28
Posty: 4
Punktów :   

Centrum miasta

Witam zastanawiałem się czy nie warto by było jakoś uatrakcyjnić centrum naszego miasteczka. W tym celu proponuje rozpisać konkurs w którym brali by udział gracze z serwera. Osoby które wygrają będą mogły te budynki wybudować blisko spawna, tu daje taki przykład --->>>>  http://imageflock.com/img/1266164374.png

Sądze za zyskają na tym zarówno serw jak i gracz, z faktu iż budynek lub  budynki zbudowane nie będą miały standardowych ograniczeń.;]
Wiec można się popisać i po wygraniu konkursu można w takim budynku zamieszkać. A serwer zyska piękne budynki które będą wizytówka serwera.

Proponuje by wrzucać screeny z projektów, najlepiej kilka by dać pełny obraz swoich starań. Proponuje tez by budynki które wygrały dostały surowce od admina na realizacje projektu.

Podsumowując ;]
Niech wygra Lepszy

                                                                                                                                         Pozdrawiam
                                                                                                                                             Sinder

Ostatnio edytowany przez sinder (2011-03-28 10:14:20)

Offline

 

#2 2011-03-28 13:46:51

Belvi

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 9
Punktów :   -2 

Re: Centrum miasta

Zgadzam się z pomysłem sindera, dodam również, że 1 najlepsza praca zostanie ustawiona jako spawn, 2 dalsze prace będą realizowane w budowie na serwerze. Myślę, że będzie to dobry konkurs. No to co? Do roboty !

P.S. Jeśli nie wiecie, jak zrobić taki projekt bez zbierania surowców, to ja wam pomogę.

1. Wejdźcie na stronę Minecraft.net

2. W prawym dolnym rogu jest taka opcja jak: Play Minecraft Classic (Outdated, but free):, Single Player. Wybierzcie to.

3. Odpalcie Minecrafta w (browserze).

4. Budujcie!

5. Po skończeniu pracy naciśnijcie PrtScrn i wklejcie obrazek do painta, zapiszcie go.

6. Wejdzcie na stronę www.imageshack.us i zauploadujcie zdjęcie.

7. Url wklejcie do tego wątka.

Powodzenia!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narut0f0rum.pun.pl www.opisyroznychpostaci.pun.pl www.team-carpselectioner.pun.pl www.mechatronikaa.pun.pl www.isp-kielce.pun.pl